Riigi Kinnisvara ASi kommunikatsioonijuht
Madis Idanurm ütles kommentaariks aripaev.ee loole, et üldkoosolek, millel peaks
kinnitatama 2006.a. majandusaasta aruanne, toimub lähiajal.
Idanurme kommentaar oli järgmine:
Riigi Kinnisvara AS-i aktsionäri õigusi teostav rahandusminister Aivar Sõerd ei ole vastu võtnud RKASi üldkoosoleku otsust 2006.a. majandusaasta aruande kinnitamise, sh kasumi jaotamise ja dividendide maksmise kohta. Küll on aga Vabariigi Valitsuse 22. detsembri 2006. aasta korraldusega nr 740 "Riigi äriühingu ja sellise äriühingu, kus riigil on vähemalt otsustusõigus, poolt makstavate dividendide summade kinnitamine 2007. aastaks" otsustatud dividendide võtmine RKASist summas 30 miljonit krooni.
Seotud lood
Riigi Kinnisvara ASi nõukogu kiitiks
heaks ettevõtte 2006. aasta majandustulemused ning riik otsustas firmast 30 mln
krooni dividende välja võtta, teatas firma.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.