Reformierakond loodab võimalike
koalitsioonipartneritega läbirääkimisi alustada juba pühapäeval.
Reformierakonna aseesimees Meelis Atonen ütles eile, et pärast kolmandat kohtumist Eestimaa Rohelistega on erakond nii nende kui Isamaa ja Res Publica Liiduga konsultatsioonidega jõudnud ühekaugele, kirjutas postimees.ee.
Järgmiseks sammuks on koostada terviklik töödokument, mille alusel alustada koalitsiooniläbirääkimisi. "Usun, et pühapäeval võiksid läbirääkimised juba alata," ütles Atonen BNSile.
Keskerakond on juba arvestanud opositsiooni minekuga.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eesti peab oma majandusedu hoidmiseks
tugevdama eksporti, investeerima infrastruktuuri ja haridusse, seisis Soome
majanduslehe Kauppalehti tänases juhtkirjas.
Peaminister Andrus Ansip ütles täna
võimalike koalitsioonipartneritega kohtumise kohta, et veel ei välistata ühtki
erakonda.
Eesti tee iseseisvuse taastamiseni oli tihedalt seotud keskkonnaalaste protestidega, millest algas ka keskkonna-alane koostöö Põhjamaade naabritega.