Riigikogu liikme ja keskerakondlase Evelyn
Sepa sõnul on sotsiaaldemokraadid nii redised ja erakonnana äpud.
"Pole teadlik, et mul oleks olnud mingi eksklusiivne võimalus sotsidega ühineda, või et mul tulevikus sellist võimalust ei oleks," kommenteeris Sepp postimees.ee lugeja küsimust, miks ta ei ühinenud sotsiaaldemokraatidega, kui tal selleks võimalus oli.
"Selles erakonnas on küll palju toredaid inimesi ja neil on palju toredaid mõtteid, aga nad on nii redised ja erakonnana äpud, et ühinemist nendega pole ma kunagi kaalunudki," märkis Sepp.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Riigikogu liikme ja keskerakondlase Evelyn
Sepa sõnul ei tasu loota, et ligi 1000 ohvrit merepõhjas vaikivad. Tema sõnul
tuleb "Estonia" huku osas läbi viia päris uurimine.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.