Eile õhtust täna pärastlõunani kestnud
elektrikatkestuse tõttu Lasnamäel ei saanud I mikrorajooni elanikud kasutada
ühtki Starmani teenust.
Kuna Starmani selle piirkonna saatejaam asub samas kompleksis TV3ga, siis oli täna pärastlõunani katkenud ka Starmani ühendus. Probleem lahendati Lasnamäel orienteeruvalt kell 14.20 ja kliendid said taas teenuseid kasutada.
Starmanile tekitatud kahju on veel selgitamisel. Kahjunõude edastamist ei ole veel otsustatud. "Juhul kui seda teeme, on eesmärgiks Eesti Energia tähelepanu juhtimine olukorra tõsidusele ning edaspidisele hoolsusele. Meie eesmärgiks on klientidele kvaliteetse teenuse pakkumine ning selleks vajame Eesti Energia operatiivsemat tegutsemist analoogsetes olukordades," põhjendas Starmani kommunikatsioonijuht Timo Hartikainen.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eile õhtul telepildita jäänud TV 3 polnud
vaatamata Eesti Energia mitmetele lubadustele ka täna kella 11-ks elektrit
tagasi saanud. Telekanali peadirektori sõnul esitavad nad Eesti Energiale
kahjunõude.
Eesti Energia jaotusvõrkude
kommunikatsioonijuht Kristjan Hamburgi sõnul loodetakse elekter taastada täna
kella kaheks päeval.
Täna kella kaheks oli Eesti Energia
Lasnamäel TV3 maja elektrivarustuse taastanud.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.