Weroli endine juht Erki Aavik ütles
aripaev.ee-le, et tema pole teinud ühtegi seadusevastast tegu ja ennast süüdi ei
tunnista.
"Tulin just eile Eestisse ja täna uudiseid lugedes vajusid mul lihtsalt käed rippu, selline vassimine" kommenteeris Aavik. "Oleks ma mõni vähema meediakogemusega inimene, siis oleksin endale kuuli pähe lasknud," ütles Aavik.
Aavik lisas, et politsei teda üle kuulanud ei ole.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Werol Tehaste tehingute uurijad on jõudnud
skeemini, mis viitab võimalusele, et ettevõtte eksjuhid eesotsas Erki Aavikuga
kantisid firmast välja üle miljoni krooni, kirjutab Postimees.
Weroli endine juhataja Erki Aavik võttis
ettevõttele ülemäärase riski, eirates nõukogu otsust ja tekkinud üle 40 miljoni
krooni suuruse kahjumi eest vastutab Aavik, ütles põllumajandusminister Ester
Tuiksoo tänavu 17. mail ilmunud Äripäevas.
Saaremaa Pöide valla valimiskomisjon peatas
kolmeks kuuks Erki Aaviku vallavolikogu liikme volitused, kirjutab Oma Saar.
Tartu ringkonnakohus asendas ASi Werol
Tehased endise juhi Erki Aaviku suhtes kohaldatud vahistamistõkendi 750 000
krooni suuruse kautsjoniga.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.