Äripäeva dividendimiljonäride TOPi 40-41
koha omanik Urmas Sõõrumaa on kohaga rahul.
Dividendidena väljavõetud 8 miljonit krooni kulub elamiseks. "Ega ma nüüd seda raha sukasäärde ei kogu. Mul on lapsed, kes kõik elavad kuskil ja mõni neist õpib välismaal ja nii see raha kulub," ütleb Sõõrumaa.
Erilisi investeerimisplaane tal ei ole.
"Kohaga olen rahul, ei hakka liigselt silma, samas olen olemas," kommenteerib ta oma selle aastast tulemust dividendimiljonäride TOPis.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Äripäeva dividendimiljonäride TOPi 9. koha
omanik Toomas Sildmäe sõnul on need 20 miljonit krooni alles kasumijaotuse
ettepanek ja ei ole üldse kindel, et ta need välja võtab.
Äripäeva dividendimiljonäride TOPi 60 koha
omanik Heiti Hääl investeerib isiklikku kinnisvaraprojekti kesklinnas.
Äripäeva dividendide TOPis kuuendal kohal
olev Toomas Peek on enamuse oma dividenditulust Soome kinnisvarasse
investeerinuid.
Ettevõtja Rein Kilk investeerib
dividenditulu uutesse projektidesse. Küsimusele, millistesse täpsemalt vastab
ta, et Äripäev on neist varemgi kirjutanud ja eks nad jooksvalt tulevad.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.