Tallinn kavatseb lähinädalatel öiseks ajaks sulgeda Balti jaama ja Vanalinna ühendava jalakäijatetunneli, et kaitsta inimesi taskuvaraste ja narkomaanide eest.
Põhja-Tallinna linnaosavanema Vilja Savisaare sõnul tingis tunneli sulgemisotsuse pidevad kaebused seal öösiti toimuvate taskuvarguste kohta, kirjutab Postimees Online.
Talveperioodil suletakse tunnel kella ühekast õhtul kuni kella kuueni hommikul ning selleks kavatsetakse tunneli sissepääsud sulgeda väravatega. Suvel peaks tunnel kauem lahti olema.
Savisaar ei osanud täpselt öelda, kui kauaks Balti jaama tunnel öösiti suletuks jääb.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Gert D. Hankewitz
Seotud lood
Balti jaama turu praeguse korralageduse
asemele kerkib peagi palmiaedadega äri- ja kultuurikeskus.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.