Marek Belka juhitava valitsuse tegevust hindab negatiivselt 80 protsenti poolakatest, kirjutab ajaleht Rzeczpospolita.
Selline hinnang valitsuse tööle erineb vähe vahetult enne 1.maid tagasi astunud Leszek Milleri juhitud valitsuse reitingust, mille tegevust hindas aprillis negatiivselt 92% kodanikest. Alates uue ministrite kabineti loomisest on selle negatiivne reiting pidevalt tõusnud: 2004.aasta mais - 59%, juunis - 63%, juulis - 80%.
Selline valitsuse töö hinnang on eelkõige seotud katastroofilise olukorraga riigi tervishoiusüsteemis, vahendab <#RIA Novosti=http://www.rian.ru/rian/index.cfm?prd_id=61 msg_id=4622275 startrow=1 date=2004-07-22 do_alert=0> ajalehe materjali.
Seotud lood
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.