Riigikohus otsustas eile ennistada tööle endise Tallinna Spordi- ja Noorsooameti juhataja Tarmo Valgepea.
Samuti otsustas riigikohus mõista välja Tallinna Linnavalitsuselt tasu teenistusest sunnitult puudutud aja eest, teatas Raepress.
?Linnavalitsusel tuleb esitada homsele istungile korraldus, millega ennistatakse Tallinna Spordi- ja Noorsooameti juhataja kohale Tarmo Valgepea ning vabastatakse ameti juhataja kohalt Jaak Raie,? ütles Tallinna Linnakantselei personalidirektor Marika Lepikult.
Lepikulti sõnul tuleb linnavalitsusel tasuda Valgepeale umbes pooleteist aasta palk. ?Kui suure see summa on, peame veel täpselt välja arvutama,? märkis Lepikult.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Linn peab Valgepeale tasuma ka õigusabikulud 15 000 krooni.
Endise spordi- ja noorsooameti juhataja Tarmo Valgepea vabastas Tallinna Linnavalitsus endise abilinnapea Rein Langi ettepanekul teenistusest 19. juunil 2002. aastal teenistuskohustuste jämeda rikkumise eest.
Seotud lood
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.