T1 keskus jõudis 2025. aastal kasumisse, paari aasta pärast on võimalik teha edukas exit, ütles keskuse tegevjuht Tarmo Hõbe.

- Tarmo Hõbe tunneb head meelt, et tehtud investeeringud kannavad vilja: ettevõte on kasumis ja meelitab uusi rentnikke.
- Foto: Andras Kralla
Tarmo Hõbe rääkis Äripäeva raadio hommikuprogrammis, et kuigi keskus ei ole praegu veel müügis, siis selleni jõutakse suure tõenäosusega 2028. või 2029. aastal.
Lisaks avaldas ta, et T1 toob Eesti turule üleeuroopalise keti HalfPrice, kes saab keskuses ligikaudu 2800 ruutmeetrit pinda.
Hõbe rääkis ka lähemalt, kui edukas oli lõppenud aasta jõulumüük. "Arvan, et see päästis nii mõnegi ettevõtte," ilmestas T1 juht.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Tarmo Hõbega vestles Lauri Leet.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
T1 on tööpäeva esimesel poolel inimtühi. Mõnes poes tunduvad müüjad peaaegu üllatunud, kui näevad inimest sisse astumas, ja hoiavad ootamatul külastajal pingsalt silma peal. Kuid õhtul või nädalavahetusel pilt muutub: ülemiste korruste spordi- ja mängukeskused on rahvast täis nagu ka uus Lidl.
Tahe hüpata tundmatusse ja edukalt välja ujuda on kujundanud T1 keskuse juhi Tarmo Hõbe ja Rimi Eesti juhi Kristel Metsa karjääri. Panuse ja vastutuse kasvades on tõusnud ka nende palk, mida nad nüüd avatult jagavad.
Võimatuid projekte vedav ja ettevõtetele kõige mustemal hetkel appi tõttav Tarmo Hõbe ütleb, et juhi edu tagab visioon ja veenvus. Endise tippsportlasena motiveerib ta end ise, aga on ka enda suurim kriitik.
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.