„Logistikauudised eetris“ juulikuu saade on lavajuttude päralt. Seekord toome kuulajateni kaks ettekannet tänavu kevadel toimunud ”Laoseisu“ konverentsilt.

- NG Logistics juhatuse liige Mario Kõiv ja Via 3 L tegevjuht Urmas Uudelepp.
- Foto: Andras Kralla
Saate esimeses pooles räägib vastloodud ettevõtte NG Logistics juhatuse liige Mario Kõiv sellest, kuidas Selver viis läbi põhjaliku restardi oma laologistika korraldamises, miks otsustati selleks luua täiesti uus ettevõte ja kuidas see on tööle hakanud.
Saate teises pooles saab aga kuulata Via 3 L tegevjuhi Urmas Uudelepa ettekannet sellest, kuidas Via 3L lahendas uue salvestustehnoloogia ja taastuvenergiapargiga ära hinna ja turvalisusega seotud probleemid.
Saate pani kokku logistikauudised.ee teemaveebi juht Tõnu Tramm, konverentsil juhtis juttu moderaator Rainer Erman. „Logistikauudised eetris“ saatesarja toetab Digimeerik.ee.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Saadet ei õnnestunud laadida
Saate laadimisel tekkis ootamatu viga. Palun proovige mõne aja pärast uuesti.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.