Ekspress Grupi tegevjuht Mari-Liis Rüütsalu leiab, et meediamajadel on võimalik digihiidudelt röövitud raha tagasi saada. Sel juhul börsifirma Ekspress Grupi kasum kahekordistuks, tõi saates “Kuum tool” välja Äripäeva peadirektor Igor Rõtov.

- Ekspress Grupi juht Mari-Liis Rüütsalu on digihiidudelt raha tagasi saamise suhtes optimistlik.
- Foto: Andras Kralla
Ekspress Grupi ettevõtted Delfi Meedia ja Õhtuleht, Äripäev ning Postimees lõid nädalapäevad tagasi ühisorganisatsiooni nimega Balti Uudismeedia Väljaandjate Ühing, et asuda läbirääkimistesse Google’i ja teiste globaalsete digihiidudega ja tuua Eesti ajakirjandusse vähemalt osaliselt tagasi see raha, mida internetifirmad meie sisu arvel reklaamituluna on teeninud.
Olukorda on lahti rääkimas selle teemaga aastaid süvitsi tegelenud Ekspress Grupi tegevjuht Mari-Liis Rüütsalu, kellele sekundeerib saatejuhina Igor Rõtov.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.