Hollywoodi topeltstreik avaldab survet suurematele meediaettevõtetele ning voogedastusplatvormid võivad mõne aja pärast hädas olla, kuna uuemat sisu ei ole, vahendas Yahoo Finance.

- Näitlejad liitusid streigiga, mida stsenaristid on pidanud juba rohkem kui kaks kuud.
- Foto: AP/Scanpix
Pärast seda, kui ei õnnestunud filmi- ja televisioonitootjate liiduga (AMPTP) kokkuleppele jõuda, teatas ametiühing SAG-AFTRA, mis esindab ligikaudu 160 000 näitlejat, diktorit, salvestuskunstnikku ja muud meediaprofessionaali üle maailma, et neljapäeva keskööl algab streik. AMPTP teeb tehinguid stuudiote, sealhulgas Disney, Netflix, Amazon, Apple ja NBCUniversal nimel.
Seotud lood
Tehnoloogiaaktsiate ralli jätkub. Apple´i turuväärtus jõudis reedel 3 triljoni dollarini, millega sai sellest esimesene börsil noteeritud ettevõte, mis on selle verstapostini jõudnud kaks korda, vahendas Yahoo Finance.
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.