Ekspress Grupi 2022. aasta esimese kvartali müügitulu ulatus 13,4 miljoni euroni, kasvades aastaga 22 protsenti. Samal ajal teeniti sesoonsusest tingituna kahjumit, selgub ettevõtte kvartali vahearuandest.
Ekspress Grupi juhi Mari-Liis Rüütsalu sõnul on ettevõtte käibe kasvu taga veebireklaami ja digitellimustulude suurenemine.
  • Ekspress Grupi juhi Mari-Liis Rüütsalu sõnul on ettevõtte käibe kasvu taga veebireklaami ja digitellimustulude suurenemine.
  • Foto: Andras Kralla
Tallinna börsi põhinimekirjas noteeritud meediakontserni Ekspress Grupp kasum enne makse ja mahaarvamisi ehk EBITDA kasvas 3 protsenti, 0,62 miljoni euroni. Ettevõte toob välja, et valdkonna sesoonsusest tulenevalt teeniti esimeses kvartalis 0,51 miljonit eurot puhaskahjumit, mis jäi eelmisega aastaga sarnasele tasemele, kasvades 60 000 euro võrra.

Seotud lood

Börsiuudised
  • 28.04.22, 15:05
Ekspress Grupp suurendab aktsionäridele makstavat dividendi
Ekspress Grupi suuromanik Hans Luik ja talle kuuluv OÜ HHL Rühm esitasid aktsionäride koosolekule täiendavad ettepanekud, millega suurendatakse aktsionäridele makstavat dividendi, aga vähendatakse aktsiate tagasiostuks suunatud raha.
Börsiuudised
  • 12.04.22, 09:04
Ekspress Grupi digitellimused kasvavad mühinal
Meediakontsern Ekspress Grupp ASi digitellimuste hulk kasvas võrreldes eelmise aastaga Balti riikides kokku 50%, esimese kvartali kasvu näitasid tellimused 8%.
Börsiuudised
  • 08.04.22, 15:21
Ekspress Grupp ostab aktsiaid tagasi ja maksab dividendi
Balti põhinimekirjas noteeritud meediaorganisatsioon Ekspress Grupp teeb 2. mail toimuval aktsionäride korralisel üldkoosolekul ettepaneku kinnitada aktsiate tagasiostuprogramm ja maksta välja dividend.
Saated
  • 22.02.22, 10:48
Mari-Liis Rüütsalu: investeerimishuvi on suur, oleks vaid, mida osta
Ekspress Grupi juhi Mari-Liis Rüütsalu sõnul on kontsernil suur investeerimishuvi ülevõtmistesse, kuigi meedia pole valdkonnana suutnud Balti riikides investeeringuid väga ligi meelitada.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 16:42
Eesti investorid märkisid Leedu kinnisvarahaldaja võlakirjapakkumisest ligi viiendiku
Eesti investorid panustasid Leedu kinnisvarahalduse ja inseneeriteenuste grupi Civinity võlakirjaemissiooni 2,37 miljonit eurot, mis moodustas ligi viiendiku kogu kaasatud summast. Ettevõte kaasas emissiooniga kokku 13,54 miljonit eurot, mis on kontserni ajaloo suurim ühe emissiooni tulemus.

Liitu kirjaga

Telli uudiskiri

Hetkel kuum

Kontaktid

Liitu uudiskirjaga 1

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised. 1

Rikaste TOP 500

1
Kristo Käärmann
1 699 200 000
2
Markus Villig
1 248 400 000
3
Taavet Hinrikus
1 138 400 000
4
Raul Kirjanen
637 100 000
5
Margus Linnamäe
590 600 000

Liitu uudiskirjaga 2

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised. 2

Podcastid

Kaubanduse Aastakongress 2024

Kaubanduse Aastakongress 2024

Eesti majanduses on keerulised ajad - majandus ei kasva, investorid kardavad sõda, tarbijad ostavad üha enam välismaa e-poodidest. Eesti hinnatase päris mitmes kategoorias ületab Euroopa Liidu keskmist. Aga igale langusele järgneb tõus ja pärast vihmaseid päevi paistab taas päike.

  • Toimumiskoht:
    T1 Tallinn Venue
  • PRO

Eesti ettevõtete tervis

77.7%
12.7%
9.6%
Krediidihinnang

Ettevõtete tervis

(Hea, rahuldava ja halva krediidihinnanguga ettevõtete arv)
Toetajad
  • A.Tammel
  • Alltech
  • Baltic Agro

Kontaktid

Tagasi Äripäeva esilehele