Kaotasin Frank.ai investeeringuga ligi 30 000 eurot ja see on igati okei. Lihtne on kontekstist välja rebida, et nüüd ongi raha läinud ja kõik on jube halvasti, aga ühe langenud puu taga on vägagi elujõuline mets.

- Frank.ai õppetunnid ei ole vastuargument idudesse investeerimisele, hoopis vundament tulevasele edule, leiab investor Madis Müür.
- Foto: Rahakratt
Raketibaasis on jätkuvalt tantsupidu, see kasvab siin, igal aastal. Lihtsalt peab endiselt hästi sihitud tegevusi tegema. Ma isegi ei pannud seda kaotust tähele, ei rahaliselt ega ka emotsionaalselt, sest portfell kasvas väga kiirelt kogu aja – tehnoloogiaettevõtted on parima tootlusega varaklass. Tänu tee peal tehtud vigadele ja saadud õppetundidele on tegelikult väga hästi läinud.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.